Oprogramowanie do wag oferowanych przez Pomorskie Wagi - charakterystyka programu

Program WAGA jest częścią systemu wagowego firmy POMORSKIE WAGI. Tworząc ten program pragnęliśmy uzupełnić nasze produkty o wygodny, wszechstronny i łatwy w obsłudze system, dzięki któremu proces wielokrotnego ważenia ulegnie znacznemu skróceniu i ułatwieniu.

Aby zapoznać się szczegółowo z możliwościami oprogramowania Pomorskich Wag możesz pobrać instrukcję do programu Waga: Instrukcja do programu v4.0.1.0.

Czytaj więcej: Program wagowy

Opis usługi

Szanowni Państwo informujemy , że jesteśmy przedstawicielami firmy Sartorius w zakresie sprzedaży przetworników tensometrycznych. Posiadamy wyłączność na sprzedaż na terenie Polski przetworników tensometrycznych do wag samochodowych i kolejowych typu PR 6221.

Serdeczne zapraszamy do współpracy.

Karty techniczne czujników tensometrycznych Sartorius:

Opis usługi

Przykładowa legalizacja wagi

Wagi stosowane w bezpośrednim obrocie handlowym muszą spełniać określone wymogi. Jednym z nich jest okresowa legalizacja wag. Nasza firma przeprowadza ją przy współudziale Urzędu Miar, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, umieszczając specjalne oznaczenia legalizacyjne na wagach. Wykonujemy legalizację ponowną wszystkich typów wag z pełną obsługą techniczną i medialną.

Legalizacja wag jest procesem sprawdzającym, który poświadcza i stwierdza, że przyrząd pomiarowy spełnia wymagania metrologiczne. Legalizacja służy ochronie konsumenta i ma na celu zapobieganie nadużyciom i błędom. Urządzenia, które posiadają cechy legalizacyjne poświadczają tym samym, że zwracają dokładne i szczegółowe wyniki i że można im zaufać.

Wyprodukowane i sprzedawane przez nas wagi samochodowe i kolejowe na koniec procesu montażu przechodzą proces legalizacji pod nadzorem inspektora Urzędu Miar i Wag. Świadectwo legalizacyjne wydawane jest na 3 lata.

Nasza firma przeprowadza także odpłatną legalizację wag po okresie gwarancyjnym, jak i urządzeń wyprodukowanych / zamontowanych przez inne firmy. W takim przypadku przed legalizacją wykonywany jest przegląd i konserwacja urządzenia, w skład którego najczęściej wchodzi: przegląd / wymiana elementów elektronicznych, kontrola / wymiana czujników tensometrycznych, konserwacja / malowanie elementów wagi, kalibracja urządzenia. Posiadamy własne wzorce masy.

 

Opis usługi

Serwis wag samochodowych i kolejowych

Opierając się na dwudziestoletnim doświadczeniu serwisowym i eksploatacyjnym, oferujemy:

  • serwis kompleksowy: remonty wag samochodowych i kolejowych
  • nadzór techniczny wag i instalacji wagowych oraz konserwacje
  • projektowanie, instalowanie i uruchamianie urządzeń wagowych 
  • wykonywanie zmian w projektach technicznych
  • całkowite wykonawstwo nowych instalacji
  • usługi metrologiczne: legalizacje wag
  • serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny na części i podzespoły oraz ich eksploatację 

 

Oferta serwisu, remontów oraz nadzoru technicznego obejmuje następujące urządzenia: 

  • wagi samochodowe (mechaniczne, elektroniczne, hybrydowe).
  • wagi kolejowe (mechaniczne, elektroniczne, hybrydowe).
  • wskaźniki i wyświetlacze oraz przetworniki.

 

Opis usługi

Przykładowa konstrukcja stalowa

Budujemy hale przemysłowe o konstrukcji stalowej

W zakresie naszej produkcji są konstrukcje hal przemysłowych, wykonywanych na indywidualne życzenie klienta. Projekt hali może dostarczyć klient, lub możemy wykonać dokumentacje projektową  zgodnie z wytycznymi klienta. 

Konstrukcje wykonujemy z atestowanych materiałów, precyzyjnie docinanych i pasowanych. Otwory są wytłaczane na prasach, gwinty walcowane co zapewnia bardzo dużą dokładność. Hale mogą być wyposażone w tory podsuwnicowe.

Konstrukcje są piaskowane oraz malowane farbami epoksydowymi.

Na życzenie klienta wykonujemy montaż konstrukcji na placu budowy.         

Opis usługi

Serwis wag samochodowych i kolejowych

Świadczymy usługi z zakresu piaskowania i malowania konstrukcji stalowych. Potrzebujesz szczegółowej informacji ?  - prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie zamieszczone na stronie materiały są chronione prawami autorskimi.
Projekt i wykonanie: Certus Wojciech Maleika

 

Początek strony